Global Money Week

W dniach 25-31 marca 2019 roku w naszej szkole realizowaliśmy akcje związane z obchodami Global Money Week – Światowym Tygodniem  Pieniądza. Jest to kampania międzynarodowa organizowana przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Ministerstwem Finansów. Tegoroczna kampania przebiegała pod hasłem: Learn.Save.Earn – „Zdobywaj wiedzę. Zarabiaj. Oszczędzaj”.

W ramach realizacji programu przeprowadzono lekcje dotyczące finansów, bankowości i historii pieniądza. Uczniowie wykonali plakaty nawiązujące do historii pieniądza. W klasach starszych odbyła się również mini debata na temat oszczędzania i pomysłu na zawód wykonywany w przyszłości.                                                                                                       M. T.