Sukcesy naszych uczniów

fot.m.twardak

 

W dniu 12 stycznia odbyła się uroczysta gala i finał I Gminnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Zespole Szkół Nr 3 w Łubnie. Uczestnicy otrzymali nagrody i wyróżnienia oraz obejrzeli inscenizację Jasełek.III miejsce w kategorii uczniów klas IV- VI zajęła uczennica kl. VI naszej szkoły Karolina Wrona. 

                                                                                                                                                                                       p.   Joanna Cieśla

W styczniu został zorganizowany gminny konkurs plastyczny dla uczniow klas I-III pod tytułem ,,Krew darem życia”.Uczennica naszej szkoły Zuzanna Piłat klasa III za pracę plastyczną zdobyła I miejsce, natomiast uczeń Krzysztof Kłosnowski został wyróżniony.Uczniowie ci zostali zaproszeni wraz z opiekunami na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.Został też wykonany kalendarz na 2016 rok z pracami plastycznymi tego konkursu.

                                                                                                                                                                                                                                                 p. Teresa Cieśla

 

You may also like...