Konkurs Piosenki Dziecięcej

DSC_110320 maja w Domu Strażaka w Dynowie odbył się Konkurs Piosenki Dziecięcej pt. „ROZŚPIEWANE PRZEDSZKOLAKI” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie z Dynowa. W konkursie uczestniczyły dziewczynki z naszego oddziału przedszkolnego; Zuzanna Kłosnowska, Nikola Odój, Julia Radzik, Sandra Dudek i Wiktoria Walczak,  które zaprezentowały piosenkę pt. „Jestem Polakiem ze składanki : Niezwykłe lekcje rytmiki”. Nagrodą dla wszystkich wykonawców, poza miejscami na podium,  był  słodki poczęstunek, dyplomy i nagrody rzeczowe. Na nasze reprezentantki po konkursie czekała  jeszcze jedna niespodzianka- pyszne lody na rynku w Dynowie:) Dziewczynkom serdecznie gratulujemy występu.

Ligia Pieróg