Zabawa Karnawałowa

W sobotę 27 stycznia na sali gimnastycznej odbyła się zabawa Karnawałowa zorganizowana przez Radę Rodziców. Bal przyciągnął nie tylko uczniów naszej szkoły, ale i młodsze dzieci wraz z rodzicami i starszą młodzież z naszej miejscowości. Punktualnie o godz. 13 rozpoczęła się zabawa przy zespole. W  czasie balu na dzieci czekały różne zabawy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców,  a także wybór najciekawszego stroju karnawałowego- przy czym wybór wcale nie był łatwy. Zgromadzeni chętnie uczestniczyli we wszystkich atrakcjach przygotowanych dla nich tego dnia, a także wykazywali swoje umiejętności taneczne przy znanych piosenkach. Ponadto Rada Rodziców przygotowała dla każdego ucznia dużą paczkę z różnymi pysznościami, a na stołach czekały przez całą zabawę  zapiekanki, ciastka, owoce, lody , napoje i kanapki. Zabawa trwała do późnego wieczora:) Zapraszamy do galerii zdjęć.

Ligia Pieróg