Szkoła Podstawowa w Harcie

im Ks. Bronisława Markiewicza 36-067 Harta tel.: (17) 230-11-93

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

on Wrzesień 3, 2018

W poniedziałek 3 września zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2018/19. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. pod przewodnictwem ks. proboszcza  Bogdana Kupczyka. W dalszej części programu zgromadzonych gości powitała p. dyr. Beata Hadam. Następnie wychowawcy zapoznali uczniów z planem lekcji oraz przekazali najważniejsze informacje dotyczące rozpoczynającego się nowego roku.

Decyzją minister edukacji rok szkolny 2018/19 będzie obchodzony pod  hasłem „Niepodległa” w związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Przytaczając słowa Seneki Młodszego „uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia „ życzymy uczniom i nauczycielom wytrwałości, cierpliwości i samych sukcesów w nauce i pracy.

L.Pieróg

Brak komentarzy.