Przedświąteczny okres w oddziale przedszkolnym

„Święta tuż, tuż…” – w przedszkolu przedświąteczna atmosfera. Dzieci z zaangażowaniem opowiadały o tradycjach, wykonały kartki świąteczne, ozdoby choinkowe. Zrobiły też choinkę z bibułkowych kulek (pracowały wytrwale i chętnie a efekt ocenią sami oglądający) – praca jest zaprezentowana na szkolnym korytarzu.
        Dużą atrakcją było ubieranie choinki, na której zawisły własnoręcznie wykonane ozdoby. Obok choinki mamy też szopkę, do której elementy zrobiły dzieci, a także prezenty pod choinką wykonane w ramach Projektu -„ Prezenty”.
Kulminacyjnym punktem był występ dzieci na szkolnej uroczystości wigilijnej gdzie zaprezentowały przedstawienie „Jasełka” oraz „Taniec Aniołów”.
         Serdeczne podziękowania dla rodziców za zapewnienie dzieciom materiałów do prac oraz pomoc w przygotowaniu strojów.
            Pani Dominice dziękuję za usługi krawieckie.
            Pani Ani za zdjęcia z Jasełek.

wychowawczyni oddziału przedszkolnego: Alicja Banaś