Dzień Babci i Dziadka 2019

        Święto Babci i Dziadka to dzień, w którym wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
        28 stycznia 2019 r. po raz kolejny w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Święto to jest już od kilku lat tradycją wpisaną w repertuar imprez naszej szkoły.
      Na wstępie uroczystości Pani Dyrektor miłymi i ciepłymi słowami powitała wszystkich zebranych gości, a szczególnie Wójta Gminy Dynów, Pana Wojciecha Piecha oraz Radną i Sołtysa wsi Harta, Panią Marię Pałac.                Następnie w pięknie udekorowanej sali, dzieci wraz ze swoimi wychowawcami, przedstawiły wzruszający program artystyczny, na który złożyły się: przedstawienie „Czerwony Kapturek”, pokazy taneczne, skecze, wzruszające wiersze i okolicznościowe piosenki. Wszyscy uczniowie wczuli się w swoje role, a dziadkowie ze wzruszeniem mogli podziwiać dzieci występujące w różnych formach artystycznych. Wnuki obdarowały również swoich kochanych gości kwiatami, laurkami i małymi prezencikami, przygotowanymi własnoręcznie. Rodzice z kolei przygotowali dla dziadków pyszny poczęstunek.
      Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim gościom, podziękowała dzieciom, nauczycielom, rodzicom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do uświetnienia uroczystości.
         Podziękowania składamy również Panu Arkowi i Pani Kamili, którzy uświetnili naszą uroczystość.
      Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez taniec, wiersz i piosenkę, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom , swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich opiekę i wychowanie.
                                                                                                                                                                                                     W.D.

btrhdr

rbt

btrhdr

btrhdr

btrhdr

btrhdr

btr

btr

btr

rbthdr

btr

rbthdr

btr

You may also like...